Schneider Electric

Schneider Electric'in fabrika yapımı hazır hücre üretimindeki deneyimi 40 yıllık bir bilgi birikimine ve 25 yılı aşkın süredir orta gerilim anahtarlama elemanlarında kullanılan SF6 teknolojisi tecrübesine dayanmaktadır. Bu tecrübe ile bugün optimum seviyede operatör ve işletme güvenliğini sağlayan 16 kA 1s iç ark dayanımlı hücrelerin üretimi yapılmaktadır.

Schneider Electric, uzun vadeli çevresel yaklaşıma sahiptir. Bu yaklaşımın bir parçası olarak, ürünlerinin geri dönüştürülebilirliği için önem taşıyan çevre dostu bir şekilde tasarlanmıştır. İletkenlerde ve yalıtkanlarda kullanılan malzemeler kolayca ayrılabilir. Ürünleri ömrünün sonunda işlenebilir, geri dönüştürülebilir ve kullanım ömrü biten malzemeleri atmosfere zarar vermeden geri kazanılabilir.

Sürdürülebilirliğin Artırılması

“Yeşil” portföyünüzün geliştirilmesi daha az enerji tüketmek hem mali hem de çevre sorumluluğu açısından önemlidir. Schneider Electric’in uzmanları, yenilenebilir enerji çözümleri ve bina verimliliği sertifika yardımını içeren geniş bir sürdürülebilirlik hizmetleri yelpazesine dayanan hizmetlerle sizin adınıza enerji verimliliğinin sürdürülebilirlik avantajlarını optimum hale getirecek benzersiz bir yetkinliğe sahiptir.